Ohňová šou

Ohňová/světelná show

OHŇOVÁ SHOW
hra s ohnivým elementem v podání Divadla KUFR dodá vaší akci mystickou atmosféru

Žonglérské dovednosti a choreografie s ohňovými kužely a vějíři, točení s hořícími tyčemi a lany, závěrečný efektní pyroefekt za doprovodu emotivní hudby. Jednotlivé prvky jsou choreograficky a prostorově zpracovány tak, aby byly bezpečně realizovatelné i ve vnitřních prostorách.

Vhodné na soukromé akce (narozeninové oslavy, svatby), firemní akce nebo festivaly a městské slavnosti…

Fireshow nabízíme jako sólo či duo výstup (Divadlo KUFR nebo ve spolupráci s Detlefem Vogtem ).

Naši ohňovou show také můžeme propojit s akrobatickým výstupem…

Technické podmínky:
– dostatečně velký prostor (min 4x6m)
– v případě vystoupení v interiéru: min. výška stropu 4m,  snadno odvětratelný prostor (či klimatizace) a ohnivzdorný povrch; je-li z bezpečnostních důvodů nutná přítomnost zodpovědné osoby – hasiče, tuto zajišťuje pořadatel

SVĚTELNÁ SHOW
působivá kombinace světelných efektů a žonglérských dovedností se svítícími pomůckami

Svítící míčky a kužely tančící ve vzduchu vytváří poutavou hru barev doprovázenou výraznou hudbou. Tento moderní výstup může být uveden jako vyvrcholení večera a je též vhodný do interiérů jako alternativa fireshow.

Výstup nabízíme jako sólo či duo ((Divadlo KUFR nebo ve spolupráci s Detlefem Vogtem ) a je vhodný na soukromé akce, plesy či firemní akce a městské slavnosti.

Technické podmínky:  vystoupení vhodné do interiéru i exteriéru, potřebujeme dostatečně velký prostor (min 4x6m a výška stropu min 4m)